Понеділок, 20.11.2017, 23:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Загальноосвітня школа I-III ступеня с. Звиняче



Волинська область    Горохівський район

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2016 » Липень » 22 » Наказ про перевід учнів до наступних класів
09:43
Наказ про перевід учнів до наступних класів

    

   ВІДДІЛ  ОСВІТИ ,  МОЛОДІ  ТА СПОРТУ

  ГОРОХІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА  І-ІІІ СТУПЕНЯ  С. ЗВИНЯЧЕ

Н А К А З                  

27.05.2016                    с.Звиняче                     №  43                                            

 

Про  перевід  учнів 1-8 , 10 класів до наступних класів

Відповідно  до наказу  МОН України від 14.07.2015 року № 762 « Про затвердження  Порядку  переведення учнів (вихованців)  загальноосвітнього  навчального  закладу  до  наступного  класу», зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015року за № 924/27369  та Положення  про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» ,  згідно рішення педради   від    27.05.2015 року № 5 «Про  перевід  учнів 1-8 , 10 класів до наступних класів»,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Перевести учнів 1 класу до 2 класу у такому складі:

1.Барабаш Олег Васильович                         

2.Бенедисюк Аліса Петрівна                         

3.Демков Олександр Петрович

4.Демкова Вікторія Петрівна

5.Забєлкін Роман Дмитрович                        

6.Карпюк Тетяна Миколаївна                         

7.Мельник Ярослав Святославович              

8.Раш Дмитро Андрійович                            

9.Самолюк Софія Сергіївна

10.Толстой Вікторія Вадимівна                      

11.Тригоб’юк Юрій Олександрович             

12.Хом’як Соломія Миколаївна                    

 

2. Перевести учнів 2 класу до 3 класу у такому складі:

1.Гороть Валентин Миколайович

2.Гаврищишин Тетяна Степанівна

3.Дудка Анжела Віталіївна

4.Сапунов Сергій Васильович

5.Стрельчук Вікторія Володимирівна

 

3. Перевести учнів 3 класу до 4 класу у такому складі:

1.Дроздюк Роман Вікторович

2.Калитка Павло Васильович

3.Лиходій Софія Василівна

4.Ліщина Анастасія Андріївна

5.Онищенко Артем Олегович

6.Павлік Зіна Юріївна

7.Семінська Карина Володимирівна

 

4. Перевести учнів 4 класу до 5 класу у такому складі:

1.Бабій Христина Володимирівна

2.Бубела Вікторія Олексіївна

3.Ковальчук Тарас Вікторович

4.Мельничук Микола Віталійович

5.Питель Вікторія Віталіївна

 

5.Перевести учнів 5 класу до 6 класу у такому складі:

1.Бенедисюк Михайло Петрович

2.Бурлаченко Наталія Сергіївна

3.Вавринюк Юрій Віталійович

4.Громик Оксана Леонідівна

5.Карпюк Богдан Миколайович

6.Кліментович Андрій Русланович

7.Красевич Богдана Миколаївна

8.Новосад Ангеліна Сергіївна

9.Раш Роман Андрійович                             

10.Сапунов Роман Васильович

 

6.  Перевести учнів 6 класу до 7 класу у такому складі:

1.Бабій Василь Володимирович

2.Бабій Владислав Петрович

3.Батюк Роман Петрович

4.Василюк Богдана Анатоліївна

5.Волошина Світлана Василівна

6.Гороть Павло Миколайович

7.Дудка Назарій Сергійович

8.Літвинчук Ольга Володимирівна

9.Сачковська Вікторія Ігорівна

10.Ситник Руслан Васильович

11.Тригоб’юк Роман Олександрович

 

7.  Перевести учнів 7 класу до 8 класу у такому складі:

1.Ваврук Андрій Валентинович

2.Гороть Наталія Олександрівна

3.Криворучко Вікторія Анатоліївна

4.Літвинчук Юрій Володимирович

5.Никонюк Назарій Ігорович

6.Новосад Маргарита Віталіївна

7.Прус Роман Андрійович

8.Сапунов Дмитро Васильович

9.Сліпченко Микола Олександрович

 

8.  Перевести учнів 8 класу до 9 класу у такому складі:

1.Барабаш Катерина Василівна

2.Джиквас Дмитро Валерійович

3.Журибіда Віктор Васильович

4.Кліментович Юрій Русланович

5.Сапунов Ілля Васильович

6.Сліпченко Олег Олександрович

7.Шульга Андрій Олексійович

 

9.  Перевести учнів 10 класу до 11 класу у такому складі:

1.Андрійчук Арсен Олександрович

2.Барабаш Михайло Васильович

3.Бединик Тетяна Віталіївна

4.Вавринюк Тетяна Віталіївна

5.Вихневич Дмитро Миколайович

6.Вольчинський Олексій Володимирович

7.Гамлюк Анастасія Віталіївна

8.Гнатюк Володимир Мирославович

9.Дзядук Роман Олександрович

10.Корчмарук Ігор Володимирович

11.Крам Максим Олександрович

12.Ліщина Максим Олександрович

13.Ничипорук Владислав Олександрович

14.Скучинська Тетяна Віталіївна

15.Федина Юрій Володимирович

16.Шоломович Віктор Сергійович

17.Сапунова Тетяна Миколаївна

 

2. Нагородити похвальними  листами  «За високі досягнення у навчанні»  таких  учнів  школи:                 

                   3 клас

1. Павлік Зіна Юріївна

2.Семінська Карина Володимирівна

                    4 клас

1.Бабій Христина Володимирівна

2.Бубела Вікторія Олексіївна

3.Ковальчук Тарас Вікторович

4.Питель Вікторія Віталіївна

                  5 клас

1.Бенедисюк Михайло Петрович

2.Бурлаченко Наталія Сергіївна

                 8 клас

2.Джиквас Дмитро Валерійович

3.Журибіда Віктор Васильович

               10 клас

1.Вавринюк Тетяна Віталіївна

 

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор                                          Л.В. Біланчук         

Переглядів: 183 | Додав: Roman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Липень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Нові публікації


Освітні сайти


Copyright MyCorp © 2017
Сайт створено у системі uCoz